Tvorba webových stránek Trutnov

Web Trutnov

Tvorba webových stránek

Web Trutnov

Doména a webhosting

Web Trutnov

Pozice ve vyhledávačích

Tvorba webových stránek

Samotná tvorba webových stránek je u jednotlivých cenových variant v základu stejná. Rozdíly jsou především v počtu stránek a ve složitosti jednotlivých funkcí, které zákazník od webových stránek vyžaduje. Pokud si vyberete jakoukoliv cenovou variantu webových stránek, bude vždy obsahovat následující položky.

  • základní SEO optimalizace titulní stránky pro vyhledávače
  • registrace webových stránek do vyhledávačů Seznam a Google
  • jednoduchá vlastní administrace webových stránek
  • responzivita webových stránek pro mobilní telefony a tablety
  • instalace SSL certifikátu pro větší bezpečnost webových stránek
  • drobné úpravy na vytvořeném webu zdarma

Web Trutnov

Dobrý den, jmenuji se Mgr. Marek Nývlt a vítám Vás na svých webových stránkách. Hlavní činností, kterou se zabývám, je především tvorba webových stránek.

Od roku 2006 působím jako učitel informatiky na střední škole a vyšší odborné škole v Trutnově. V rámci předmětu informatiky učím studenty základy jazyka HTML, používat CSS styly a tvorbu webových stránek v redakčních systémech.

Dlouholeté zkušenosti v tomto oboru mi naskytly příležitosti vyzkoušet si celou řadu redakčních systémů a různých způsobů, jakými probíhá tvorba webových stránek. Díky tomu jsem si vytvořil ucelenou představu o tom, která z těchto možností je z mého pohledu tou nejlepší.

Tvorba webových stránek není jen pouhým plněním jednotlivých stránek obrázky a textem, ale především pečlivou prací s tímto obsahem tak, aby co nejvíce designově odpovídala tomu, čemu jsou stránky věnovány.

Sám se pokládám za detailistu a pokud se mi něco na designu webu nezdá, pracuji na něm tak dlouho, dokud nejsem s výsledkem spokojen.

Tvorba webových stránek Trutnov

Pokud se rozhodnete mne kontaktovat, přečtěte si následující informace o tom, jak probíhá samotná tvorba webových stránek. Abych Vám mohl zdarma provést předběžnou cenovou kalkulaci a předložit nabídku designu Vašich nových webových stránek, potřebuji, abyste mi do emailu odpověděli na následující otázky.

W Jaká je Vaše barevná představa nových webových stránek? Jak chcete stránky strukturovat? Máte několik odkazů na stránky, jejichž design Vás zaujal?

E Máte zakoupenou doménu a zřízený webhosting? Jaká jsou klíčová slova, která charakterizují Vás, Vaši firmu, či Vámi nabízené služby?

B Podle těchto informací vytvořím grafický návrh webových stránek a postupně pak na nich provádím změny a úpravy dle vašich požadavků.